1. krog zimske lige v futsalu je za nami

objavljeno: 5. dec. 2012 03:54 avtor: Športno društvo Extrem
Nova športna dvorana je v Sodražici zares velika pridobitev za kraj. Že takoj po otvoritvi dvorane so marsikatere skupine rekreativnih igralcev spraševale, ali se bo to zimo v njej že igrala tudi zimska liga v malem nogometu oz. futsalu. Glede na to, da imamo v Športnem društvu Extrem kar veliko izkušenj z organizacijami najrazličnejših tekmovanj, smo se odločili, da prevzamemo organizacijo tudi zimskega tekmovanja. Na naslove predstavnikov klubov v naši okolici smo poslali povabilo k tekmovanju, prav tako pa smo objavili razpis zimske lige tudi na naši spletni strani. Do pričetka zimske lige so bili sklicani 3 sestanki s predstavniki ekip, na katerih so se sprejele vse podrobnosti o tekmovanju. Na zadnjem sestanku je bil opravljen tudi žreb. V zimsko tekmovanje v futsalu se je prijavilo zares lepo število ekip (kar 11 v članski kategoriji in 5 v veteranski kategoriji). Sprejeto je bilo, da se v članskem tekmovanju igra enokrožni ligaški sistem, pri veteranskem tekmovanju pa dvokrožni ligaški sistem. Tekmovanja bodo običajno potekala vedno ob sobotah popoldan. V kolikor ne bo kakšnih posebnih prireditev v dvorani ob sobotah in s tem prekinitev tekmovanja, se bosta obe tekmovanji zaključili do konca meseca februarja.

V prvem krogu je bilo moč spremljati zelo zanimive tekme. Odigranih je bilo 5 članskih tekem in 2 veteranski. Pokazali so se tudi morda že nekateri favoriti, ki bodo morda krojili vrh lestvice, vendar pa je prvenstvo še zelo dolgo in bo potrebno to dokazovati z vsako tekmo posebej. Vse kar je pomembnega v zvezi z zimsko ligo bomo sprotno objavljali na naši spletni strani pod rubriko "Futsal zimska liga Sodražica 2012 (FZLS)", Bodo pa rezultati in lestvice sprotno objavljene tudi na slovenskem portalu www.kapodol.com na naslovih:

Kolo 1 - ČLANI
01.12.2012: NK Zamostec - The Nutrition1:7
01.12.2012: ŠD Studenec - Gostilna Kapec0:3
01.12.2012: KMN Globel - TŠD Gora2:2
01.12.2012: KMN Kot - KMN Zapotok8:0
01.12.2012: KMN Grafit - KMN Sodražica2:1
Vinija prosti

LESTVICA - ČLANI

Kolo 1 - VETERANI
01.12.2012: KŠD Draga - NK Velike Lašče4:1 (3:0)
01.12.2012: Pristava Gemax - Sodražica veterani1:1 (1:0)