Celovec - McDonald's Futsal Cup 2013 - U15 - Osvojeno 2. mesto

objavljeno: 26. dec. 2013 12:23 avtor: Športno društvo Extrem   [ posodobljeno 26. dec. 2013 12:29 ]
Danes, četrtek, 26. 12. 2013, je v Celovcu potekal prvi dan prednovoletnega turnirja v futsalu. Zastopanja barve našega kluba je odprla selekcija U-15. Na turnirju je nastopilo 10 ekip (9 jih je prihajalo iz Avstrije in edina naša iz Slovenije). Miha Čampa je v trenerski vlogi imel nemalo dela. Po skupini so v štirih tekmah dosegli tri zmage in en neodločen rezultat, v izkupičku 10 točk. Na tribuni smo lahko videli kvaliteto naših fantov, saj jim le malo katera ekipa lahko parirala na igrišču. Igrali so z veliko rezerve in precej ležerno, kar je vsaki tekmi dodalo na koncu tudi napetost, saj bi lahko na tekmah v skupini naredili tudi večjo razliko, pa je niso. Kvaliteta jih je kljub temu pripeljala do finala. V finalu so igrali z ekipo, s katero so že igrali tudi v skupinskem delu z GSC Liebenfels. Na prvi tekmi so jo premagali z 1:3. V finalu pa so fantje zopet pokazali preveč ležerno igro, brez motivacije, volje in borbenosti, kljub tehnični podkovanosti, znanju in kvaliteti. Kot da si ne bi dovolj želeli zmagati. Po končnem rezultatu 1:1, so sledili streli iz 6. metrov, ki pa jih naši fantje žal niso znali izkoristiti (4:5) in prvo mesto turnirja prepustili ekipi, ki so jo v rednem delu že premagali.

Pred odhodom v Celovec niti nismo ciljali na kakšen vidnejši rezultat in smo osvojenega 2. mesta lahko več kot veseli in zadovoljni in fantom ter trenerju za viden rezultat v mednarodnem tekmovanju lahko več kot čestitamo.
Vabimo vas, da tudi jutri z bučno podporo pospremimo kar tri naše ekipe U-9 k čim boljšemu rezultatu.

Še rezultati naše ekipe v skupini B:
SV Eitweg 2 - INOTHERM Extrem 0:1
GSC Liebenfels - INOTHERM Extrem 1:3
Youth Point Don Bosco - INOTHERM Extrem 1:1
SV Moosburg - INOTHERM Extrem 0:6

Polfinale:
BOSNA - INOTHERM Extrem 1:3

Finale:
GSC Liebenfels - INOTHERM Extrem 1:1 (5:4 - po 6-metrovkah)

Končna razvrstitev turnirja U-15 za prva 4 mesta:
1. GSC Liebenfels
2. INOTHERM Extrem