DOMOV‎ > ‎Obvestila‎ > ‎

CELOVEC: McDonald's Futsal Cup

objavljeno: 22. dec. 2014 17:00 avtor: Športno društvo Extrem   [ posodobljeno 23. dec. 2014 13:36 ]
Znani so razporedi tekmovanj in termini potovanj na turnirje v Celovec, ki se bodo odvili v tem vikendu.
PETEK, 26.12.2014
U-9 (U-10) 
letniki 2006 in mlajši

VOZNI RED
1. avtobus:
Loška dolina / Bloke / Ribnica 1 / Ribnica 2
5.50 odhod iz avtobusne postaje v Novi vasi
6.15 odhod izpred Športnega centra Ribnica
9.05 prihod v Celovec
10.00 začetek tekmovanja v skupini A
13.00 konec tekmovanja v skupini A in začetek tekmovanja v skupini B
15.30* polfinale, finale
16.30* konec turnirja
17.00* obrok hrane za otroke v McDonald'su
17.30* ogled Celovca
18.30* odhod iz Celovca
21.15* prihod v Ribnico
21.40* prihod v Novo vas

2. avtobus:
Sodražica
8.30 odhod izpred Marketa v Sodražici
11.30 prihod v Celovec in ogled nekaterih tekem skupine A
13.15 začetek tekmovanja v skupini B
15.30* polfinale, finale
16.30* konec turnirja
17.00* obrok hrane za otroke v McDonald'su
17.30* ogled Celovca
18.30* odhod iz Celovca
21.30* prihod v Sodražico


* V kolikor se nobena naša ekipa ne uvrsti v končnico turnirja, bi lahko turnir tudi prej zapustili in bi takrat v Celovcu po tekmovanju skupaj naredili nov časovni plan.



SKUPINA A (10.00 – 13.00)
SV Spittal (A)
Austria A (A)
Donau (A)
NK Korotan Prevalje (SLO)
Extrem Ribnica 1 (SLO)
Extrem Ribnica 2 (SLO)

SKUPINA B (13.15 – 15.30)
Gmünd (A)
ASK Klagenfurt (A)
USD Turriaco (I)
NK Tržič 2012 (SLO)
Extrem Sodražica (SLO)


SOBOTA, 27.12.2014
U-11 (U-12) 
letniki 2004 in mlajši

VOZNI RED

6.40 odhod iz avtobusne postaje v Starem trgu pri Ložu
6.55 odhod iz avtobusne postaje v Novi vasi
7.10 odhod izpred Marketa v Sodražici
7.25 odhod izpred ŠC Ribnica
10.15 prihod v Celovec in ogled nekaterih tekem skupine A
11.15 začetek tekmovanja v skupini B
14.30 začetek tekmovanja v skupini C
17.30* polfinale, finale
18.30* konec turnirja
19.00* obrok hrane za otroke v McDonald'su
19.30* ogled Celovca
20.30* odhod iz Celovca
23.30* okvirni povratek domov
* V kolikor se nobena naša ekipa ne uvrsti v končnico turnirja, bi lahko turnir tudi prej zapustili in bi takrat v Celovcu po tekmovanju skupaj naredili nov časovni plan.





SKUPINA B (11.15 – 14.15)
SV Eitweg 1 (A)
SG Oberkärnten (A)
SV EGG (A)
ASD Fiumicello 1 (I)
Extrem Loška dolina Bloke (SLO)
Extrem Sodražica (SLO)

SKUPINA C (14.30 – 17.30)
SV Eitweg 2 (A)
Austria 2 (A)
SV Spittal (A)
ASD Fiumicello 2 (I)
USD Turriaco (I)
Extrem Ribnica (SLO)












NEDELJA, 28.12.2014
U-13 (U-14) 
letniki 2002 in mlajši

VOZNI RED

6.00 odhod izpred šole v Loškem Potoku
6.15 odhod izpred šole v Sodražici
6.30 odhod izpred ŠC Ribnica
9.20 prihod v Celovec
10.20 začetek tekmovanja v skupini B
12.40 začetek tekmovanja v skupini C
15.00 začetek tekmovanja v skupini D
17.00* četrtfinale
17.50* polfinale, finale
18.40* konec turnirja
19.00* obrok hrane za otroke v McDonald'su
19.30* ogled Celovca
20.30* odhod iz Celovca
23.30* okvirni povratek domov
* V kolikor se nobena naša ekipa ne uvrsti v končnico turnirja, bi lahko turnir tudi prej zapustili in bi takrat v Celovcu po tekmovanju skupaj naredili nov časovni plan.




SKUPINA B (10.20 – 12.30)
VST Völkermarkt (A)
SV Spittal 1 (A)
AC Pieris
NK Bela Krajina 1 (SLO)
ŠD Extrem A (SLO)

SKUPINA C (12.40 – 14.50)
SV Spittal 2 (A)
Klopain / Tainach (A)
Bad St. Leonhard (A)
NK Bela Krajina 2 (SLO)
ŠD Extrem B (SLO)

SKUPINA D (15.00 – 16.50)
SV Spittal 3 (A)
SV Spittal 4 (A)
USD Turriaco (I)
NK Bela Krajina 3 (SLO)
SD Extrem C (SLO)


Comments