Celovec - McDonald's Futsal Cup 2013 - DEKLETA - V zadnjem dnevu tekmovanja so se pomerila še dekleta

objavljeno: 5. jan. 2014 08:54 avtor: Aljoša Kous PR ŠD Extrem   [ posodobljeno 6. jan. 2014 14:37 ]
Predzadnji dan starega leta je bil rezerviran za ženski futsal. Avtobus Extremovih tekmovalk se je odpravil na ženski turnir v Celovec. Imeli smo kar tri ekipe. Mlajši ekipi Inotherm Extrem Ribnica in Inotherm Extrem Sodražica sta bili sestavljeni pretežno iz deklet skupin U-14.  Ta dekleta so pokazala neverjetno željo po igri in uspešnih predstavah proti nasprotnicam, saj se jih niso ustrašile, kljub temu, da je šlo za ženski članski turnir. Predstavile so se zelo dostojno in domov prinesle tudi točke. Ribničanke so v štirih tekmah uspele premagati eno ekipo, Sodražanke pa so na zadnji tekmi iztržile remi.

V tretjem delu turnirja so se predstavile še članice pod imenom Inotherm Extrem. Imele so možnost za napredovanje, vendar jim je na koncu zmanjkalo tudi nekaj sreče. Od štirih tekem so dosegle eno zmago in dva neodločena rezultata. Poudariti je potrebno, da večina naših tekmovalk trenira manj kot eno leto. Veliko je takšnih igralk, ki so začele šele v letošnji jeseni, zato so vsi doseženi rezultati Extremovk na Celovškem turnirju zelo uspešni, saj je bila večina nasprotnih ekip sestavljenih iz igralk, ki trenirajo že več let.

Tekst: Ernest Pirnat

Foto: Jan Ilc in Uroš Knavs