ČLANICE: 4. turnir izjemno uspešen za Extremovke

objavljeno: 18. jan. 2016 14:30 avtor: Športno društvo Extrem
Na 4. turnirju so Extremovke pokazale največ do sedaj in iztržile 4 točke. Prva tekma proti ekipi Futsal kluba Zavas je bila izjemno dramatična, saj so Extremovke ves čas imele pobudo, žoga pa ni in ni hotela v gol, saj je bila vedno na mestu zelo razpoložena vratarka domačink. Domačinke iz Vrhnike so celo povedle in imele zmago že skoraj v žepu. Prav proti koncu tekme se je Extremovkam posrečilo izenačiti in v zadnji minuti povesti za svojo 2. zmago v sezoni. Na drugi tekmi je bilo veliko bolj izenačeno in tekma se je na koncu končala z neodločenim izidom 1:1. Extremovke so bile s točko izjemno zadovoljne in vesele, ravno nasprotno pa je bilo pri igralkah Slovenskih Goric, ki imajo cilje za sezono osvojiti sam sam vrh državnega prvenstva.

Več o samem tekmovanju si lahko preberete na tej povezavi:

ČLANICE: Vrhnika je gostila 4. turnir