DOMOV‎ > ‎Obvestila‎ > ‎

Članice: V Slovenskih Goricah bo v soboto mednarodni turnir, katerega se bo udeležila tudi naša ekipa

objavljeno: 25. nov. 2014 11:21 avtor: Športno društvo Extrem   [ posodobljeno 25. nov. 2014 11:29 ]

MEDNARDONI ŽENSKI FUTSAL TURNIR, VOLIČINA 2014

INTERNATIONAL FRAUEN FUTSAL TURNIR, VOLIČINA 2014

29.11.2014

Športna dvorana Voličina / Sporthalle Voličina

Spodnja Voličina 82,

2232 Voličina

Dolžina tekme / Spieldauer: 15min, 4 + 1

Igralna površina /  Spielfeld 35 m x 17 m

 

 

SKUPINE / GRUPPEN

A

B

C

ŽNK Maribor (SLO)

KMN Slovenske gorice (SLO)

Futsal klub Alumnus ZG (HR)

ŽNK Celje (SLO)

ŠD Sodražica (SLO)

ŽNK Cerkvenjak (SLO)

FC Kömmel Kärnten (A)

FC Vogau (A)

PRO TOM Ilirska Bistrica (SLO)

DFC Zeltweg (A)

Futsal Klagenfurt Woman (A)

SKV Altenmarkt (A)

 

Predtekmovanje / Formularbeginn

Vorrunde

1. KROG / 1. RUNDE

A

1

10.00

ŽNK Maribor – ŽNK Celje

:

2

10.20

FC Kömmel Kärnten – DFC Zeltweg

:

B

3

10.40

KMN Slovenske gorice – ŠD Sodražica

:

4

11.00

FC Vogau – Futsal Klagenfurt Woman

:

C

5

11.20

Futsal klub Alumnus ZG – ŽNK Cerkvenjak

:

6

11.40

PRO TOM Ilirska Bistrica – SKV Altenmarkt

:

 


 

2. KROG / 2. RUNDE

A

7

12.00

ŽNK Maribor – FC Kömmel Kärnten

:

8

12.20

ŽNK Celje – DFC Zeltweg

:

B

9

12.40

KMN Slovenske gorice – FC Vogau

:

10

13.00

ŠD Sodražica - Futsal Klagenfurt Woman

:

C

11

13.20

Futsal klub Alumnus – PRO TOM Ilirska Bistr.

:

12

13.40

ŽNK Cerkvenjak – SKV Altenmark

:

 

3. KROG / 3. RUNDE

A

13

14.00

ŽNK Maribor – DFC Zeltweg

:

14

14.20

ŽNK Celje – FC Kömmel Kärnten

:

B

15

14.40

KMN Slovenske gor. – Futsal Klagenfurt W.

:

16

15.00

ŠD Sodražica –FC Vogau

:

C

17

15.20

Futsal klub Alumnus ZG – SKV Altenmarkt

:

18

15.40

PRO TOM Ilirska Bistrica – ŽNK Cerkvenjak

:

 

 


Izločilne tekme / Finalrunde

No.

Ura/

Beginn

Tekma / Spiel

Rezultat/

Ergebnis

Polfinale / Halbfinale 1

19

16:00

 1. Skupina / Gruppe B

 

 2. Skupina / Gruppe A

 

 : 

Polfinale / Halbfinale 2

20

16:20

 1. Skupina / Gruppe A

 

 2. Skupina / Gruppe C

 

 : 

Polfinale / Halbfinale 3

21

16:40

 1. Skupina / Gruppe C

 

 2. Skupina / Gruppe B

 

 : 

Tekma za 7-9 / Spiel um Platz 7-9

22

17:00

 3. Skupina / Gruppe A

 

 3. Skupina / Gruppe B

 

 : 

Tekma za 7-9 / Spiel um Platz 7-9

22

17:20

 3. Skupina / Gruppe A

 

 3. Skupina / Gruppe C

 

 : 

Tekma za 7-9 / Spiel um Platz 7-9

22

17:40

 3. Skupina / Gruppe B

 

 3. Skupina / Gruppe C

 

 : 

Tekma za 4-6 / Spiel um Platz 4-6

22

18:00

Poraženec / Verlierer HF1

 Poraženec / Verlierer HF2

 

 : 

Tekma za 4-6 / Spiel um Platz 4-6

23

18:20

Poraženec / Verlierer HF1

 Poraženec / Verlierer HF3

 

 : 

Tekma za 4-6 / Spiel um Platz 4-6

24

18:40

Poraženec / Verlierer HF2

 Poraženec / Verlierer HF3

 

 : 

Finale

25

19:00

Zmagovalec / Sieger HF1

 

Zmagovalec / Sieger HF2

 : 

Finale

26

19:20

Zmagovalec / Sieger HF1

 

Zmagovalec / Sieger HF3

 : 

Finale

27

19:40

Zmagovalec / Sieger HF2

 

Zmagovalec / Sieger HF3

 : 

 


 

Comments