Člani: Današnja tekma 1. SFL je ODPOVEDANA!!!

objavljeno: 30. jan. 2015 07:43 avtor: Športno društvo Extrem   [ posodobljeno 30. jan. 2015 07:48 ]
Zaradi izjemnih vremenskih razmer z obilo sneženja so nam iz NZS sporočili, da je današnja tekma 1. SFL v Sodražici na katero bi morala priti ekipa iz Benedikta odpovedana

Poleg naše tekme bo odpovedana tudi tekma v Tolminu, medtem, ko bosta preostali dve tekmi v Rogaški Slatini in Škofijah odigrani (ena tekma je bila odigrana pa že včeraj v Mariboru).

Še uradna objava:

Najverjetneje bo tekma prestavljena za 14 dni in se bo igrala v Športni dvorani Sodražica v petek, 13.2.2015 ob 19.30. Dokončno potrditev novega termina dobimo v ponedeljek.

Naslednja domača tekma bo v Športni dvorani Sodražica tako že naslednji teden v petek, 6.2.2014 ob 19.30 med ekipama ŠD EXTREM in KMN OPLAST KOBARID.

Hvala za razumevanje!