Člani: Fragmat Extrem porazil hrvaškega prvoligaša Nacional futsal club!

objavljeno: 1. maj 2013 01:14 avtor: Jože Zidar   [ posodobil 3. jun. 2013 07:32 Mitja Zbacnik ]
Člansko moštvo Fragmat Extrem je v ponedeljek 29.4.2013 odigralo prijateljsko tekmo s hrvaškim prvoligašem in tudi favoritom za prvaka, Nacionalom. Srečanje se je odigralo v Fusio futsal centru v Zagrebu in se končalo z nepričakovano zmago naših fantov 3:4. Ekipa Fragmat Extrem v Zagreb ni pripotovala v popolni zasedbi, saj so manjkali poškodovani igralci Jure Kordiš, Smajl Okić, Uroš Arko in Jaka Debeljak (slednja dva sta pomagala ekipi s klopi). Srečanje se je odigralo v času 3x po 20 minut. Gole za Fragmat Extrem so prispevali Nikola Jelić 2x ter Gregor Janeš in Dejan Trdan po enkrat. Po tekmi so gostitelji priskrbeli tudi nekaj jedače in pijače, kar so vsi izkoristili za prijetno druženja. Ekipi sta se dogovorili tudi za povratno tekmo v Sodražici, ki bo najverjetneje naslednji teden. Vas še obvestimo o točnem terminu, da si boste tekmo lahko tudi ogledali.

Več o samem dogodku s fotogalerijo, si lahko ogledate na spletni povezavi:

Text in foto: Uroš Arko