Člani: Gostujemo sosede iz Dobrepolja

objavljeno: 19. dec. 2013 04:52 avtor: Aljoša Kous PR ŠD Extrem   [ posodobil 19. dec. 2013 15:52 Športno društvo Extrem ]
V 9. krogu 2. SFL, ki bo potekal jutri, v petek 20. 12. 2013, s pričetkom ob 19:30,  v Športni dvorani Sodražica, se bosta pomerili ekipi domačinov Fragmat Extrema in gostje iz Futsal klub Dobrepolje. V 8. krogu so naši fantje bili poraženi v Ilirski Bistrici medtem, ko so gostje prejšnje kolo počivali, zato bodo osveženi napadali presenečenje v Sodražici. Naši aduti bodo po remiju in porazu na zadnjih dveh gostovanjih vstopili v tekmo v polni zasedbi in poskušali vstopiti v novo koledarsko leto z zmago, in se posledično  še dodatno približati prvo uvrščenemu Kebelj Mibus prevozi, ki trenutno beži za 4 točke.  Vljudno vas vabimo k udeležbi zadnje domače tekme, da kot 6. igralec pripomoremo z bodrenjem naših fantov do nove zmage.