Člani in U21: Fragmat Extrem prvak pokala MNZ Ljubljana

objavljeno: 15. okt. 2011 02:10 avtor: Jože Zidar

V nedeljo 18.9.2011 je v športni dvorani v Velikih Laščah potekalo pokalno tekmovanje pod okriljem MNZ Ljubljana.  Tekmovanja se je udeležilo 5 ekip od tega kar dve naši, saj sta nastopili članska ekipa in mladinska ekipa U21.

Pokal MNZ Ljubljana, Velike Lašče, nedelja, 18.9.2011

predkrog:
Velike Lašče - Vuko 3:0 (1:0)

polfinale:
Dobrepolje - Fragmat Extrem 0:2 (0:0)
Velike Lašče - Fragmat Extrem U 21 4:2 (3:1)

finale:
Fragmat Extrem - Velike Lašče 5:1 (3:0)

Naša članska zasedba je z odlično igro v finalu deklasirala tekmeca in se tako povsem zasluženo kot prvak uvrstila v osmino tega tekmovanja. Čestitke si zaslužijo vsi fantje, ki so pokazali kako se bori za barve svojega kluba. S takim pristopom in borbenostjo, ki je bila na trenutke kar fanatična lahko z velikim optimizmom pričakujemo začetek članskega tekmovanja (7.10.2011) v 2.SFL, kjer verjamemo, da bomo lahko dostojen nasprotnik vsakemu tekmecu.

Pohvaliti pa velja tudi naše mlade fante U21, ki so z dobro in predvsem zelo borbeno igro bili dostojen tekmec ekipi Velikih Lašč. Za dobro predstavo so bili tudi oni nagrajeni s pokalom za tretje mesto. Tudi oni že komaj čakajo, da pokažejo česa so sposobni v tekmovanju U21, kjer branimo lansko drugo mesto, ki nam bo lahko tudi letos vsem velik izziv.

Članska ekipa s pokalom prvaka MNZ Lubljana 2011

Mladinska ekipa U21 s pokalom za 3. mesto pokala MNZ Ljubljana