Člani: V petek bo v Sodražici derbi 2. SFL in boj za sam vrh, saj se bosta pomerili še edini neporaženi ekipi

objavljeno: 19. nov. 2013 00:41 avtor: Športno društvo Extrem
V petek bo ob 19.30 v Športni dvorani Sodražica potekala tekma 6. kroga 2. SFL med prvo in drugo uvrščeno ekipo. Gostje iz Oplotnice KEBELJ MIBUS PREVOZI so s 4 zmagami še brez izgubljenih točk v tej sezoni, našim do sedaj manjkata dve. V kolikor gostje zmagajo, se bodo še nekoliko bolj odlepili in povečali svoje vodstvo na lestvici. Naši seveda tega ne bodo dopustili, jim bo pa vsekakor težko, saj bodo igrali kar brez dveh nosilcev v igri Jureta Kordiša in Gregorja Janeša, ki sta na zadnji tekmi dobila parne rumene kartone in morata eno tekmo počivati. Spodbuda s tribun bo tako še kako pomembna, zato vsi navijači in ljubitelji futsala vabljeni, da pomagate domačim do novih uspehov.