Ekipa "Trenerji ŠD Extrem & Bistro Ž" je osvojila turnir "TRŽNI DAN SODRAŽICA 2010"

objavljeno: 4. avg. 2010 13:54 avtor: Športno društvo Extrem   [ posodobljeno 4. avg. 2010 14:12 ]
V sklopu psoglavskih dnevov se je v soboto 3.7.2010 na igrišču v Sodražici odvijal futsal  turnir, ki se ga je udeležilo deset moštev. Precejšnje število obiskovalcev je lahko skozi cel dan  videlo lepe in napete tekme, kjer ni manjkalo lepih potez.

V finalu so se srečala tri moštva, ki so se pomerila vsak z vsakim. Največ so pokazali igralci ŠD Extrem, ( pokrovitelj ekipe je bil Bistro Ž), za katerega so nastopili vsi trenerji in predstavniki kluba. Drugo mesto je pripadlo ekipi ribniških policistov z imenom ŠD Ribca. Tretje pa igralcem extrema, ki so nastopali pod imenom Dnevni bar in gostilna pri Birtku.

Izbrali smo najboljšega vratarja, ta laskavi naslov je pripadel Mohar Nejcu, ki je odlično branil pri ekipi Dnevni bar in gostilna pri Birtku.

Naj igralec turnirja je postal najmlajši trener extrema Knavs Gorazd.

Pokal za fair play  je pripadel najbolj oddaljeni ekipi, ki je nastopala pod imenom Majolka bar.

REZULTATI POLFINALA:

Trenerji ŠD Extrem & Bistro Ž  1:0  KMN Kot

NK Gora   0:1  ŠD Ribca

ŠD Cesta  3:3  Dnevni bar in gostilna pri Birtku

REZULTATI FINALA

Trenerji ŠD Extrem &Bistro Ž     2:1    ŠD Ribca

ŠD Ribca    3:2   Dnevni bar in gostilna pri Birtku

Dnevni bar in gostilna pri Birtku     2:3    Trenerji ŠD Extrem & Bistro Ž

Za trenerje ŠD Extrem & Bistro Ž  so nastopili: Okič Smajil, Okič Fadil, Mihelič Dare, Mihelič Mitja, Slavec Boštjan, Čampa Jani, Arko Frenk, Knavs Gorazd in vodja ekipe: Levstek Tadej