Extremove aktivne počitnice letos prvič in sicer kar v dveh terminih konec avgusta

objavljeno: 30. jul. 2013 06:03 avtor: Športno društvo Extrem
Na pobudo nekaterih staršev, smo se odločili letos ponuditi aktivne počitnice za vse osnovnošolske otroke (niti ni nujno, da je otrok član ŠD Extrem). Otroci bodo imeli aktivnosti skozi cel dan od 7.00 do 16.00. Izvedba je planirana kot nekakšen poletni kamp, le da je tu brez nočitev, saj gredo vsi otroci popoldan domov. Glavni poudarek aktivnih počitnic bodo športne aktivnosti, vendar pa bo poskrbljeno tudi za družabne in druge aktivnosti.

Aktivne počitnice se bodo izvajale v dveh terminih in sicer:
od 19. do 24. avgusta ter
od 26. do 30. avgusta

Ob prijavi navedite, na kateri termin se prijavljate. Nekateri starši so že spraševali, če je možno prijaviti otroka kar na oba termina. To sicer je možno, vendar se bodo vse dejavnosti prvega termina ponovile v drugem.

V kolikor ne bi prejeli zadosti prijav, pa poletne aktivne počitnice letos odpadejo.

Ċ
Športno društvo Extrem,