Foto utrinki s sprejema najuspešnejših športnikov ŠD Extrem v sezoni 2013/2014

objavljeno: 28. apr. 2014 05:27 avtor: Športno društvo Extrem   [ posodobljeno 28. apr. 2014 05:27 ]
Našim najuspešnejšim ekipam smo v Športni dvorani Sodražica v sredo, 23. 4. 2014 ob 19.00 pripravili sprejem, na katerem smo jim izkazali posebno čast za uspehe v tej sezoni. Med gosti so bili tudi kar štirje od petih povabljenih županov, ki so pomagali pri podeljevanju priznanj. Priznanja je prejelo kar 55 športnikov in 6 trenerjev, ki so vodili skupine, ki so bile letos prejemnice kolajn:
- skupina deklet U-13 Extrem Ribnica za osvojeno 3. mesto na Zimski ženski ligi DU-13
- skupina U-13 za osvojeno 3. mesto DP U-13
- skupina U-15 za osvojeno 2. mesto DP U-15
- skupina U-18 za osvojitev naslova državnih prvakov U-18
- skupina člani, ki so postali prvaki 2. SFL in se tudi uvrstili v 1. SFL

Prireditev je vodila Nadja Zobec. Samo prireditev so z dvema točkama popestrile tudi Ribniške mažorete.
Priznanja so športnikom in trenerjem podeljevali ribniški podžupan Vinko Levstek in župani občin Bloke (Jože Doles), Loški Potok (Janez Novak), Ribnica (Jože Levstek) in Sodražica (Blaž Milavec).

Ob tej priložnosti smo se za preteklo delo zahvalili tudi vsem članom in drugim delavcem v društvu, ki so seveda svoje delo opravljali voluntersko in se jim za ves trud in porabljen čas tako zahvalili. Seveda pa smo se zahvalili s posebno zahvalo tudi vsem sponzorjem in donatorjem.

Vseh podeljenih priznanj je bilo 61, zahval pa 60. Po uradnem delu je sledilo še druženje ob prigrizku in pijači.

Foto: Žiga Lovšin