Fragmat Extrem bo ta vikend udeleženec mednarodnega turnirja U17 v Zagrebu - Fusio Futsal Cup 2013

objavljeno: 10. jul. 2013 06:09 avtor: Športno društvo Extrem
Po pričevanju udeležencev preteklih let je to najmočnejši turnir na svetu v futsalu v kadetski kategoriji in ga imenujejo kar mini svetovno prvenstvo. Naša ekipa bo edina zastopala slovenske klube, ki je po odpovedi udeležbe državnega prvaka iz Litije, kot letošnje drugo uvrščena ekipa tekmovanja U15 dobila povabilo za udeležbo na tem turnirju. Letos so že potrdile prihod naslednje ekipe:
- Minas Tenis (Brazilija)
- Praia Clube (Brazilija)
- Futsal Club Tjumen (Rusija)
- Blue Green S.S.D. (Italija)
- Petrarka (Italija)
- Mosqron (Belgija)
- Fragmat Extrem (Slovenija)

Točnega seznama vseh ekip še ni, je pa organizator poslal povabila najboljšim klubom še v naslednje države: Iran, Španija, Madžarska, Češka, Avstrija, Francija, Slovaška,...

Turnir je pridobil veliko priznanje in veljavo tudi od hrvaškega predsednika Ive Josipovića, ki je poskrbel za brezplačno spanje ekip v Zagrebu v času turnirja.

Danes zvečer bo znan točen seznam potnikov naše ekipe, ki se bodo udeležili turnirja.

Več o samem turnirju si lahko preberete tudi na naslovih: