DOMOV‎ > ‎Obvestila‎ > ‎

Fusio Futsal Cup 2013 - V drugo dramatična tekma polna preobratov in prva zmaga Extremovcev

objavljeno: 13. jul. 2013 03:04 avtor: Športno društvo Extrem
Danes so se naši fantje ob 10.00 pomerili z gostiteljji MNK Fusio iz Zagreba. Vse tekme se igrajo na tem turnirju 2x18 minut čiste igre. V dramatični tekmi polni preobratov so naši v zadnji minuti uspeli z dvema goloma obrniti rezultat in zmagati.

MNK FUSIO - FRAGMAT EXTREM 3 : 4 (1 : 1)

Trener Miha Čampa je po tekmi povedal:
Vse pohvale fantom za borbenost, s katero so popravili nekatere tehnične napake in pomanjkljivosti. Dokazali smo, da se mora tekma igrati do zadnje minute. Z veliko željo po ugodnem rezultatu smo le-tega na koncu uspeli preobrniti v svoj prid. Upam, da so fantje na tem turnirju spoznali, da se s pravim delom in pristopom lahko kosajo s tako močnimi ekipami in da imajo pred seboj lahko še lepo prihodnost.