Futsal pokal MNZ Ljubljana 2014

objavljeno: 5. okt. 2014 04:51 avtor: Dominik Bartol   [ posodobljeno 5. okt. 2014 05:06 ]
Foto: David Levstik

Za Extremovci je uspešna sobota. Pokala MNZ Ljubljana so se udeležile 3 ekipe: ŠD Extrem, ŠD Extrem U-19 in FK Dobrepolje. Prvo mesto je osvojila članska ekipa Extrema, na drugem pa so končali mladinci. Člani so bili boljši od FK Dobrepolje z rezultatom 3:1 (strelca Jure Kordiš in Dejan Trdan, ter avtogol Primoža Prelca). Mladince pa so premagali z 2:0 (Jure Kordiš, Dejan Trdan). Selekcija U-19 si je zmago z 4:3 priigrala po treh zadetkih Matije Kluna in avtogolu Davida Vidmarja. Velja omeniti, da sta oba predstavnika domačih vitrine društva obogatila z osvojenima pokaloma.

Člansko moštvo Extrema nadaljuje svojo pokalno pot v osmini finala pokala Terme Olimia, naslednji nasprotnik je NK Tržič. Mladince pa čaka kvalifikacijski obračun proti 2. uvrščeni ekipi v pokalu MNZ Ptuj. Za zmago bodo zagotovo imeli velik motiv, saj se bodo v tem primeru pomerili v osmini finala proti aktualnim državnim prvakom - KMN Oplast Kobarid.

ŠD Extrem: Vid Sever (V), Miha Marić, Gregor Janeš (K), Teo Turk, Jure Kordiš, Nikola Jelić, Milan Kojadinović, Igor Voštić (V), Dejan Trdan.

ŠD Extrem U-19: Matija Klun, Žiga Vesel, Tomaž Levstek, Simon Košir (K), Luka Lušin, Klemen Oblak, David Levstik, Fran Stopar (V), Domen Marolt (V)

FK Dobrepolje: Matej Babnik, Primož Prelc, Urban Boben, Mark Lesjak, Mark Bahovec, Žiga Blatnik, Gregor Klinc (K), David Vidmar, Kristjan Novak (V), Žan Marolt, Kevin Strnad, Miha Babič

Foto: David Levstik