Pretekli dogodki

Extremovci nazdravili Novemu letu

objavljeno: 19. dec. 2011 03:47 avtor: Športno društvo Extrem

Člani in mladinci extrema smo se v petek 16.12.2011 zbrali na Turistični kmetiji Knavs na Runarskem, kjer smo nazdravili iztekajočemu se letu. Zaželeli smo si predvsem obilo zdravja in pa športnih uspehov, katerih si vsi kakopak še kako želimo.

Ob tej priložnosti želimo vsem našim zvestim navijačem vesel in miren božič, ter srečno, zdravo in uspešno Novo leto 2012.

Da bi se še velikokrat slišalo dajmo extremmmmmmmmmmmmm!!!!

FRAGMAT EXTREM PRVAK V POKALU MNZ LJUBLJANA

objavljeno: 13. dec. 2011 02:28 avtor: Mitja Zbacnik

V nedeljo 18.9.2011 je v športni dvorani v Velikih Laščah potekalo pokalno tekmovanje pod okriljem MNZ Ljubljana.  Tekmovanja se je udeležilo 5 ekip od tega kar dve naši, saj sta nastopili članska ekipa in mladinska ekipa U21.

Pokal MNZ Ljubljana, Velike Lašče, nedelja, 18.9.2011

predkrog:
Velike Lašče - Vuko 3:0 (1:0)

polfinale:
Dobrepolje - Fragmat Extrem 0:2 (0:0)
Velike Lašče - Fragmat Extrem U 21 4:2 (3:1)

finale:
Fragmat Extrem - Velike Lašče 5:1 (3:0)

Naša članska zasedba je z odlično igro v finalu deklasirala tekmeca in se tako povsem zasluženo kot prvak uvrstila v osmino tega tekmovanja. Čestitke si zaslužijo vsi fantje, ki so pokazali kako se bori za barve svojega kluba. S takim pristopom in borbenostjo, ki je bila na trenutke kar fanatična lahko z velikim optimizmom pričakujemo začetek članskega tekmovanja (7.10.2011) v 2.SFL, kjer verjamemo, da bomo lahko dostojen nasprotnik vsakemu tekmecu.

Pohvaliti pa velja tudi naše mlade fante U21, ki so z dobro in predvsem zelo borbeno igro bili dostojen tekmec ekipi Velikih Lašč. Za dobro predstavo so bili tudi oni nagrajeni s pokalom za tretje mesto. Tudi oni že komaj čakajo, da pokažejo česa so sposobni v tekmovanju U21, kjer branimo lansko drugo mesto, ki nam bo lahko tudi letos vsem velik izziv.

Članska ekipa s pokalom prvaka MNZ Lubljana 2011

Mladinska ekipa U21 s pokalom za 3. mesto pokala MNZ Ljubljana