Prvi članski in mladinski trening v novi sezoni

objavljeno: 20. avg. 2012 23:35 avtor: Športno društvo Extrem   [ posodobljeno 20. avg. 2012 23:39 ]
V ponedeljek, 20. 8. 2012, je na zunanjem igrišču v Sodražici potekal prvi trening za člane in mladince. Najprej je bil sestanek z igralci, na katerem je bil predstavljen igralcem tudi novi članski trener Zoran Tesko. Na začetku je igralce nagovoril podpredsednik društva Boštjan Mihelič, nekaj pomembnih informacij v zvezi z novo sezono je predstavil tudi sekretar društva Jože Zidar. Trener se je z igralci spoznal, predstavil je svoje poglede in načine dela. Vsi igralci na prvem treningu še niso bili prisotni, se ga je pa udeležilo 21 fantov (13 članov in 8 starejših mladincev).

Sledil je prvi trening, ki je potekal na travnatem in asfaltnem igrišču. Poudarek prvega treninga je bil na kondicijski pripravi, kar bo tudi v naslednjih treningih v prvem in drugem tednu. Treningi naj bi na začetku potekali kar vsak dan. Po dveh tednih se treningi selijo v dvorano in takrat so predvideni po trije treningi tedensko. V prvih dveh tednih bodo treningi članov in starejših mladincev potekali združeno.

Člani in mladinci na 1. treningu v novi sezoni - 20. 8. 2012