Psoglavski dnevi 2012: Gostilna pri Kapcu zmagala na turnirju v futsalu

objavljeno: 3. jul. 2012 06:32 avtor: Jože Zidar   [ posodobljeno 3. jul. 2012 06:36 ]
Tako kot že nekaj let, je tudi letos pod okriljem prireditve Psoglavski dnevi potekal turnir v futsalu. Drugo leto zapored je turnir organiziralo Športno društvo Extrem v sodelovanju s Turističnim društvom Sodražica. Turnirja se je tokrat udeležilo deset ekip, katerih igralci so prihajali iz Sodražice, Ribnice, Loškega Potoka, Cerknice, Velikih Lašč in Ljubljane. Podobno kot že v lanskem letu, so tudi letos največ pokazali igralci in člani ŠD Extrem, ki so nastopali v več ekipah med drugim je bila tudi zmagovalna ekipa turnirja Gostilna pri Kapcu sestavljena pretežno iz igralcev ŠD Extrem. Kljub temu, da turnir ni imel denarnega sklada za nagrade, smo lahko na njem lahko spremljali izjemno napete in kvalitetne tekme, saj je bilo v ekipah veliko igralcev, ki igrajo pomembne vloge v svojih ekipah tudi na državnih tekmovanjih 1. in 2. slovenske futsal lige.

Tekme so sodili Suvad Okić, David Košmrlj in Franc Arko.

KONČNE UVRSTITVE:

1. mesto GOSTILNA PRI KAPCU

2. mesto MAJOLKA BAR

3. mesto KMN KOT & HARLEKIN

NAJBOLJŠI POSAMEZNIKI TURNIRJA:

Najboljši igralec: Nikola Ilić (Majolka bar)

Najboljši strelec: Uroš Arko (KMN Kot & Harlekin)

Najboljši vratar: Nejc Mohar (Gostilna pri Kapcu)

Foto utrinki s turnirja PSOGLAVSKI DNEVI 2012 (Foto: Žiga Lovšin)

Odbojka na mivki

Na turnirju je sodelovalo 5 ekip. Tekmovale so po sistemu vsak z vsakim.

1. mesto: Kačarji

2. mesto: Žlebiški ventilčki