DOMOV‎ > ‎Obvestila‎ > ‎

REZULTATI GLASOVANJA: NAJ AKCIJE ZA ZADETEK - sezona 2013/2014

objavljeno: 3. sep. 2014 05:36 avtor: Športno društvo Extrem
Z glasovanjem ste izbrali tudi NAJ AKCIJO ZA ZADETEK. Prepričljivo je največ glasov (29) prejel posnetek s tekme U-18. Tekma je bila odigrana še v skupinskem delu v Športni dvorani Sodražica 15.2.2014, ko so se naši fantje pomerili proti FC LITIJA. Nasploh je bila tekma izjemno napeta in izenačena, saj se je na koncu končala v prid domačih z minimalno zmago 3:2. Domači so že zaostajali in prav na koncu v zadnjih dveh minutah preobrnili rezultat sebi v prid. Zadetek s posnetka je eden od teh dveh zadetkov v zadnjih dveh minutah tekme. Velik del v tej akciji je opravil Turk, ki je akcijo zaključil tudi z zadetkom. Akcija, katero ste v tem glasovanju izbrali, je potekala po izvajanju iz avta. Izvajalec je bil Tajčman, ki je podal do Turka, ki je nato žogo vrnil Tajčmanu, sledila je dvojna podaja nazaj do Turka, ki je stekel v prazen prostor in ponovno sprejel žogo, nadaljeval akcijo proti golu ter podal Levstku na drugo stran pred gol, ki mu je žogo lepo vrnil, da je Turk iz neposredne bližine gola neoviran tudi zadel.