Skupščina ŠD Extrem bo v petek, 9. 3. 2012 ob 20.00 v športni dvorani ob OŠ v Sodražici

objavljeno: 23. feb. 2012 06:50 avtor: Športno društvo Extrem   [ posodobljeno 23. feb. 2012 07:01 ]

Spoštovane članice in člani Športnega društva EXTREM!

Naše ekipe so že globoko v drugem delu ligaških tekmovanj sezone 2011/2012 in jih lahko pohvalimo, da jim gre zelo dobro. Da bomo pa tudi sicer uspešno in urejeno društvo, pa moramo tudi mi sedaj izpolniti naše obveznosti in izpeljati tudi formalnosti, ki nam jih nalaga zakon in statut društva. Izpeljati moramo redno letno skupščino društva, na kateri bomo potrjevali letna poročila in program, volilo pa se bo tudi nadomestnega člana upravnega odbora. Skupščine se lahko udeleži kdorkoli, ki bi želel bolje spoznati delovanje društva, saj si v društvu želimo prikazati delovanje popolnoma transparentno. Bi pa vas opozorili, da lahko na skupščini polno sodelujejo, torej tudi glasujejo in sprejemajo odločitve, le redni člani, ki so poravnali članarino. Članom so bili skupaj z vabilom poslani tudi plačilni nalogi. Članarino bo mogoče poravnati tudi pred samo skupščino pri evidentiranju. Kdor še ni član, pa bi to želel postati lahko prinese izpolnjeno pristopno izjavo, ali pa le-to izpolni na samem mestu pred skupščino. Prosim vas, da tisti, ki boste plačevali plačilni nalog zadnji ali predzadnji dan pred skupščino, prinesete s sabo tudi potrdilo o plačilu. Letna članarina za redne člane je tudi v letu 2012 nespremenjena in znaša 10,00 EUR.

Skupščina bo v petek, 9. 3. 2012, z začetkom ob 20.00 v športni dvorani OŠ dr. Ivan Prijatelj Sodražica.

Dnevni red skupščine:

1. Otvoritev skupščine
  2. Izvolitev delovnega predsedstva in organov skupščine
  3. Poročilo verifikacijske komisije
  4. Sprejem dnevnega reda
  5. Poročila:
    1. vsebinsko poročilo
    2. finančno poročilo z obravnavo zaključnega računa za leto 2011
    3. poročilo nadzornega odbora
  6. Razprava o poročilih in sprejem poročil ter potrditev zaključnega računa za leto 2011
  7. Obravnava letnega programa in finančnega načrta za leto 2012
  8. Izvolitev nadomestnega člana upravnega odbora
  9. Pobude in predlogi

Lep EXTREMNI pozdrav!

Ribnica, 23. 2. 2012                                                                                      Franc Žgajnar l. r.

predsednik