ŠPORTNO DRUŠTVO EXTREM PREJELO PRIZNANJE OBČINE SODRAŽICA

objavljeno: 30. okt. 2009 19:10 avtor: Športno društvo Extrem   [ posodobljeno 30. okt. 2009 19:31 ]
Na slavnostni seji Občinskega sveta Občine Sodražica s proslavo je Športno društvo Extrem prejelo priznanje Občine Sodražica za vrhunske dosežke na področju športa, neutrudno delo z mladimi ter promocijo Občine Sodražica v širši športni javnosti. Priznanje sta prevzela predsednik društva Boštjan Mihelič in športni direktor Tadej Levstek. Predsednik se je v svojem kratkem govoru zahvalil otrokom in mladini ter njihovim staršem, trenerjem, koordinatorjem, tehničnim in drugim delavcem ter tudi širši javnosti, ker so prav vsi prispevali svoj del k dosedanjim uspehom. Več podrobnosti iz same prireditve bo sledilo naknadno.