U-13: Posnetek s tekme med ekipama FRAGMAT EXTREM in FSK DOBREPOLJE

objavljeno: 24. feb. 2014 10:42 avtor: Športno društvo Extrem
V ŠD Extrem vse članske tekme snemamo in tudi objavljamo posnetke na naši spletni strani. Zahvaljujemo se kamermanki Nataši Arko in pa seveda Frenku Arku, ki opravi veliko delo, ko vse tekme pregleda in zreže ter sestavi najzanimivejše dele s tekem. Prav zaradi velike volje in energije obeh pa nastajajo tudi posnetki tudi drugih naših kategorij, ki so prav tako pomembne in jih ne smemo zanemarjati.

V tem prispevku je posnetek s tekme U-13 med ekipama FRAGMAT EXTREM in FSK DOBREPOLJE, ki je bila odigrana v soboto, 18.1.2014 ob 10.55 v Športni dvorani Sodražica. Tekmo so Extremovci zmagali z rezultatom 5:1.

Strelci pri domačih so bili:
65 - Debeljak Timotej (1')
3 - Kljun Gašper  (2')
11 - Ortan Tit (7')
3 - Kljun Gašper  (12')
11 - Ortan Tit (18')

Strelec edinega zadetka pri gostih:
5 - Brodnik Peter (5')

U-13: Posnetek s tekme FRAGMAT EXTREM - FSK DOBREPOLJE (18.1.2014)

Redni del tekmovanja U-13 je že končan in naša ekipa je osvojila končno 1. mesto v skupini B in se tako uvrstila na zaključni turnir, ki bo v soboto, 15.3.2014 v Ljutomerju. Polfinalno tekmo igra naša ekipa proti ekipi KMN Meteorplast ob 13.30. V kolikor bi želel kdo spremljati ekipo na zaključnem turnirju, naj čim prej piše na info@sd-extrem.si, da bomo uredili prevoz.