Tekme

Št. prikazanih elementov: 144
TekmovanjeDatumUraKrogDomačiGostjeRezultatDvoranaPrvi sodnikDrugi sodnik
Razvrsti 
 
Razvrsti 
 
Razvrsti 
 
Razvrsti 
 
Razvrsti 
 
Razvrsti 
 
Razvrsti 
 
Razvrsti 
 
Razvrsti 
 
Razvrsti 
 
TekmovanjeDatumUraKrogDomačiGostjeRezultatDvoranaPrvi sodnikDrugi sodnik
U-13 13. junij 2015 9:30 20 ŠD Extrem NK Ivančna Gorica  Stadion Ugar Ribnica   
U-9 07. junij 2015 9:00 Zaključni turnir U-9   Velike Lašče   
U-13 07. junij 2015 18:00 20 NK Krim ŠD Extrem  Stadion Rudnik Ljubljana   
U-13 30. maj 2015 11:00 19 Dlan Logatec ŠD Extrem  Stadion Logatec   
U-10 29. maj 2015 17:30 8. turnir v nogometu MNZ Ljubljana   Stadion Ugar, Ribnica   
U-13 27. maj 2015 17:30 NK Kočevje ŠD Extrem  Stadion GAJ, Kočevje   
U-13 24. maj 2015 11:00 18 ŠD Extrem Brinje Grosuplje B  Stadion Ugar, Ribnica   
U-13 17. maj 2015 12:00 17 NK Svoboda Ljubljana B ŠD Extrem  Stadion Ljubljana Vič   
U-15 16. maj 2015 11:00 MEDITERAN FUTSAL CUP - mednarodni turnir   Kastav, (Rijeka, HR)   
U-10 16. maj 2015 10:00 Turnir U-10   Stadion Kočevje   
U-13 09. maj 2015 11:00 16 ŠD Extrem Ljubljana Hermes  Stadion Ugar, Ribnica   
U-11 09. maj 2015 9:00 Zaključni turnir U-11   ŠD Velike Lašče   
U-15 26. april 2015 16:00 ŠD Extrem KMN Slovenske Gorice  ŠD Sodražica   
U-13 25. april 2015 11:00 15 NK Dragomer ŠD Extrem  Stadion Dragomer   
U-10 25. april 2015 11:00 Turnir U-10 MNZ Ljubljana   Stadion Grosuplje   
U-13 19. april 2015 11:00 14 ŠD Extrem Svoboda Ljubljana B  Stadion Ugar, Ribnica   
U-11 19. april 2015 14:00 Turnir U-11 MNZ Ljubljana   ŠC Ribnica   
U-15 19. april 2015 16:00 KMN Slovenske Gorice ŠD Extrem  ŠD Voličina   
U-13 18. april 2015 16:00 ŠD Extrem FC Ptuj  ŠD Sodražica   
U-13 17. april 2015 18:00 ŠD Extrem NK Krim  Stadion Ugar, Ribnica   
U-10 15. april 2015 18:30 NK Interblock NK Brinje, NK Kočevje, ŠD Extrem  Stadion Ježica Ljubljana   
U-15 15. april 2015 18:30 ŠD Extrem KMN Meteorplast Ljutomer  ŠD Sodražica   
U-13 12. april 2015 15:00 FC Ptuj ŠD Extrem  ŠD Center, Ptuj   
U-13 11. april 2015 15:00 13 NK Brinje Grosuplje B ŠD Extrem  Stadion Grosuplje   
U-13 10. april 2015 19:30 10 NK Ivančna Gorica ŠD Extrem  Stadion Ivančna Gorica   
U-19 08. april 2015 19:30 ŠD Extrem FK Zavas  ŠD Sodražica Bobar Darko Vuk Miro 
U-13 08. april 2015 17:00 NK Krim ŠD Extrem  Stadion Ljubljana Rudnik   
U-13 04. april 2015 11:00 12 ŠD Extrem Dlan Logatec  Stadion Ribnica   
ČLANICE 04. april 2015 18:00 12 ŽNK Cerkvenjak ŠD Extrem  ŠD Juršinci Toplak Boris Grlec Simon 
U-13 01. april 2015 16:30 NK Dragomer ŠD Extrem  Stadion Dragomer   
U-15 29. marec 2015 16:00 KMN Meteorplast ŠD Extrem  ŠD Ljutomer Grlec Simon Fideršek Dejan 
U-13 28. marec 2015 14:00 ŠD Extrem A FC Hausmart Ptuj  ŠD Sodražica   
ČLANICE 28. marec 2015 16:30 11 ŠD Extrem ŽNK Cerkvenjak  ŠD Sodražica   
ČLANI 27. marec 2015 20:00 18 KMN Puntar ŠD Extrem  ŠD Tolmin   
U-19 24. marec 2015 20:30 ŠD Extrem KMN Puntar  ŠD Sodražica Avramovič Bernard Maksimović Igor 
U-15 22. marec 2015 15:00 ŠD Extrem NK Imeno  ŠC Ribnica Vuk Miro  
U-13 21. marec 2015 16:00 FC Hausmart Ptuj ŠD Extrem A  ŠD Center, Ptuj Veselič Dejan Fideršek Dejan 
ČLANICE 21. marec 2015 16:00 10 ŽNK Celje ŠD Extrem  ŠD Lava, Celje Sakelšek Aleš Milošič Iztok 
U-15 15. marec 2015  NK Imeno ŠD Extrem  ŠD Podčetrtek   
U-13 14. marec 2015 11:00 KMN Bronx Škofije ŠD Extrem B  ŠD Burja, Škofije Korošec Gregor  
U-13 14. marec 2015 14:00 ŠD Extrem A Tržič 2012  ŠD Sodražica Močnik Perić Aleš  
ČLANICE 14. marec 2015 16:00 ŠD Extrem ŽNK Celje  ŠD Sodražica   
ČLANI 13. marec 2015 20:00 17 ŠD Extrem RE/MAX Maribor  ŠD Sodražica Sakelšek Aleš Milošič Iztok 
U-19 11. marec 2015 19:00 KMN Puntar Tolmin ŠD Extrem  ŠD Tolmin Božič Alen Rustja Matej 
ČLANICE 08. marec 2015 14:30 ŠD Extrem ŽNK Cerkvenjak  ŠC Ribnica   
U-15 08. marec 2015 10:00 15 ŠD Extrem KMN Bronx Škofije  ŠC Ribnica   
ČLANICE 08. marec 2015 12:00 ŠD Extrem ŽNK Celje  ŠC Ribnica   
U-13 07. marec 2015 10:00 10 ŠD Extrem B KMN Bronx Škofije  ŠC Ribnica   
U-11 07. marec 2015 09:00 Turnir U-11 MNZ Ljubljana   ŠD Velike Lašče   
U-13 07. marec 2015  Tržič 2012 ŠD Extrem A  ŠD tržiških olimpijcev, Tržič   
U-15 07. marec 2015 10:30 Mediteran Futsal Cup - 3. krog   ŠD Vrbovsko (HR)   
ČLANI 07. marec 2015 20:00 16 Potočje projektiranje Sevnica ŠD Extrem  ŠD Sevnica   
U-15 01. marec 2015 13:00 14 KIX Ajdovščina ŠD Extrem  ŠD Police, Ajdovščina Božič Alen  
U-13 28. februar 2015 10:00 ŠD Extrem B KIX Ajdovščina  ŠC Ribnica Maksimović Igor  
U-13 28. februar 2015 15:00 KMN Oplast Kobarid ŠD Extrem A  ŠC Ribnica Maksimović Igor  
U-13 28. februar 2015 14:00 ŠD Extrem B KMN Puntar  ŠC Ribnica Maksimović Igor  
U-19 28. februar 2015 11:00 14 KMN Olimp Celje ŠD Extrem  ŠD Lava, Celje Kovačič Gregor Jurić Dražen 
U-13 28. februar 2015 12:00 KIX Ajdovščina ŠD Extrem A  ŠC Ribnica Maksimović Igor  
ČLANI 27. februar 2015 19:30 14 ŠD Extrem KMN Velike Lašče  ŠD Sodražica Toplak Boris Veselič Dejan 
U-15 22. februar 2015 15:00 13 ŠD Extrem Futsal klub Dobrepolje  ŠC Ribnica Korošec Gregor  
U-19 21. februar 2015 12:30 13 ŠD Extrem FC Litija  ŠD Sodražica Vuk Miro Avramović Bernard 
ČLANICE 21. februar 2015 10:30 ŽNK Cerkvenjak ŠD Extrem 4:2  ŠD Lava, Celje Gosar Klemen Lončar Bojan 
ČLANICE 21. februar 2015 13:15 KMN Slovenske Gorice ŠD Extrem  ŠD Lava, Celje Lončar Bojan Gosar Klemen 
ČLANI 20. februar 2015 19:30 14 ŠD Extrem KMN Opast Kobarid 1:2 (0:1) ŠD Sodražica Zahović Admir Pajtler Andrej 
ČLANICE 15. februar 2015 13:00 KMN Slovenske Gorice ŠD Extrem 1:1 (0:0) ŠD Podčetrtek Močnik Perić Aleš Todorović Simon 
ČLANICE 15. februar 2015 14:15 ŽNK Celje ŠD Extrem 2:1 (1:1) ŠD Podčetrtek Todorović Simon Močnik Perič Aleš 
U-9 15. februar 2015 9:00 Turnir U-9 MNZ Ljubljana   ŠD Velike Lašče   
ČLANICE 14. februar 2015 15:30 ŽNK Cerkvenjak ŠD Extrem 2:4 (1:2) ŠD Podčetrtek Šivic Borut Močnik Perić Aleš 
ČLANI 13. februar 2015 19:30 13 ŠD Extrem KMN Benedikt 2:2 (1:2) ŠD Sodražica Jurić Dražen Grlec Simon 
U-15 08. februar 2015 17:00 12 KMN Oplast Kobarid ŠD Extrem  ŠD Kobarid Močnik Perić Aleš  
U-11 08. februar 2015 9:00 5. turnir U-11 MNZ Ljubljana   ŠC Ribnica   
U-19 07. februar 2015 15:30 12 KMN Sevnica ŠD Extrem 2:7 (1:3) ŠD Sevnica Todorović Simon Janžekovič Jan 
DU-15 07. februar 2015 11:30 Mednarodni turnir za dekleta U-13 in U-15   ŠC Ribnica   
U-9 01. februar 2015 10:00 Turnir U-9 MNZ Ljubljana   ŠD Bloški smučar Nova vas   
U-15 01. februar 2015 15:00 11 ŠD Extrem KMN Puntar 21:0 (4:0) ŠC Ribnica Janžekovič Jan  
U-13 31. januar 2015 10:00 ŠD Extrem A ŠD Extrem B 5:3 (3:1) ŠD Burja, Škofije Rustja Matej  
U-13 31. januar 2015 14:00 ŠD Extrem A FSK Dobrepolje 3:0 (2:0) ŠD Burja, Škofije Rustja Matej  
U-13 31. januar 2015 13:00 KMN Puntar ŠD Extrem B 1:5 (0:1) ŠD Burja, Škofije Rustja Matej  
U-15 25. januar 2015 17:00 10 KMN Oplast Kobarid ŠD Extrem 1:11 (0:5) ŠD Kobarid Rustja Matej  
ČLANICE 24. januar 2015 13:30 ŽNK Celje ŠD Extrem 6:1 (3:0) ŠD Lava, Celje Močnik Perič Aleš Zašev Venco 
ČLANICE 24. januar 2015 12:00 KMN Slovenske Gorice ŠD Extrem 1:0 (0:0) ŠD Lava, Celje Zašev Venco Močnik Perič Aleš 
U-19 24. januar 2015 12:30 10 ŠD Extrem KMN Velike Lašče 5:2 (1:0) ŠD Sodražica Korošec Gregor Vuk Miro 
U-11 24. januar 2015 9:00 Turnir U-11 MNZ Ljubljana   ŠD Velike Lašče   
ČLANI 23. januar 2015 21:00 12 Dobovec Pivovarna Kozel ŠD Extrem 4:1 (1:1) ŠD Ratanska vas   
U-15 18. januar 2015 17:00 ŠD Extrem KIX Ajdovščina 11:4 (4:2) ŠC Ribnica Avramović Bernartd  
DU-17 18. januar 2015 13:00 Zimska ženska liga DU-17   ŠC Ribnica   
U-13 17. januar 2015 15:00 Tržič 2012 ŠD Extrem B 6:0 (2:0) Dvorana tržiških olimpijcev, Tržič Močnik Perič Aleš  
U-13 17. januar 2015 16:00 KMN Puntar ŠD Extrem A 1:4 (1:0) Dvorana tržiških olimpijcev, Tržič Močnik Perič Aleš  
U-13 17. januar 2015 18:00 ŠD Extrem B ŠD Extrem A 2:7 (0:4) Dvorana tržiških olimpijcev, Tržič Močnik Perič Aleš  
U-19 17. januar 2015 16:00 NK Imeno ŠD Extrem 2:8 (0:4) ŠD Podčetrtek Gosar Klemen Kovačič Gregor 
ČLANI 16. januar 2015 19:30 11 ŠD Extrem FC Litija 1:2 (0:0) ŠD Sodražica Simon Todorović Dejan Makivič 
DU-15 11. januar 2015 8:30 Mednarodni turnir za dekleta - Delnice 2015   Dom sportova Delnice   
U-15 11. januar 2015 11:10 Mediteran Futsal Cup - 2. turnir - ZAGREB   Paviljon 1 - Zagrebački velesajam   
ČLANICE 10. januar 2015 13:30 ŽNK Celje ŠD Extrem 2:0 (1:0) ŠD Juršinci Kovačič Gregor Gosar Klemen 
ČLANICE 10. januar 2015 16:30 ŽNK Cerkvenjak ŠD Extrem 4:3 (2:0) ŠD Juršinci Gosar Klemen Korošec Gregor 
ČLANICE 03. januar 2015 17:00 Zimska ženska liga   OŠ Vrhnika   
DU-15 03. januar 2015 12:30 Zimska ženska liga   OŠ Vrhnika   
U-13 28. december 2014 10:30 Mednarodni turnir Celovec - McDonalds Futsal Cup 2014    Sporthalle Waidmannsdorf   
U-11 27. december 2014 11:15 Mednarodni turnir Celovec - McDonalds Futsal Cup 2014    Sporthalle Waidmannsdorf   
U-9 26. december 2014 10:00 Mednarodni turnir Celovec - McDonalds Futsal Cup 2014   Sporthalle Waidmannsdorf   
U-15 21. december 2014 17:00 ŠD Extrem KMN Puntar 12:1 (4:0) ŠC Ribnica Vuk Miro  
ČLANICE 20. december 2014 15:00 ŽNK Cerkvenjak ŠD Extrem 5:4 (2:1) ŠD Voličina Milošič Iztok Mustafić Ermin 
ČLANICE 20. december 2014 16:30 KMN Slovenske Gorice ŠD Extrem 3:2 (2:0) ŠD Voličina Mustafić Ermin Milošič Iztok 
ČLANI 19. december 2014 19:30 10 ŠD EXTREM KMN BRONX ŠKOFIJE 2:2 (0:0) ŠD Sodražica Sakelšek Aleš Hozyan Uroš 
U-13 13. december 2014 12:00 ŠD Extrem A Kix Ajdovščina 3:1 (1:1) ŠD Burja Škofije Korošec Gregor  
U-19 13. december 2014 12:00 NK Laško ŠD Extrem 3:3 (0:1) ŠD Tri Lilije Kovačič Rade Jurič Dražen 
U-13 13. december 2014 15:00 Futsal klub Dobrepolje ŠD Extrem A 2:3 (1:2) ŠD Burja Škofije Korošec Gregor  
U-13 13. december 2014 14:00 KMN Bronx Škofije ŠD Extrem B 9:4 (4:3) ŠD Burja Škofije Korošec Gregor  
U-13 13. december 2014 11:00 ŠD Extrem B KMN Oplast Kobarid 1:1 (1:0) ŠD Burja Škofije Korošec Gregor  
ČLANI 12. december 2014 19:30 ŠD Extrem KMN Puntar 1:0 (1:0) ŠD Sodražica Toplak Boris Veselič Dejan 
ČLANICE 07. december 2014 16:00 ŠD Extrem ŽNK Celje 0:10 (0:8) ŠD Sodražica Korošec Gregor Fatić Elvis 
ČLANICE 07. december 2014 13:30 ŠD Extrem KMN Slovenske Gorice 0:9 (0:1) ŠD Sodražica Korošec Gregor Fatić Elvis 
U-15 07. december 2014 14:00 KMN Bronx Škofije ŠD Extrem 0:6 (0:2) ŠD Burja, Škofije Makivič Dejan Golob Boris 
U-19 06. december 2014 19:00 ŠD Extrem KMN Olimp Celje 9:2 (3:1) ŠD Sodražica Janžekovič Jan Bubulj Igor 
U-13 06. december 2014 16:00 ŠD Extrem A KMN Puntar 8:0 (5:0) SŠC Tolmin Božič Alen  
U-13 06. december 2014 12:00 KMN Puntar ŠD Extrem B  SŠC Tolmin Božič Alen  
U-13 06. december 2014 15:00 Kix Ajdovščina ŠD Extrem B 1:7 (0:5) SŠC Tolmin Božič Alen  
U-13 06. december 2014 13:00 Tržič 2012 ŠD Extrem A 0:7 (0:4) SŠC Tolmin Božič Alen  
ČLANI 05. december 2014 20:00 RE/MAX Maribor ŠD Extrem 4:1 (3:0) ŠD Tabor, Maribor Šivic Borut Močnik Perič Aleš 
U-15 30. november 2014 11:00 Mediteran Futsal Cup (mednarodni turnir)   ŠC Ribnica   
U-13 29. november 2014 11:00 ŠD Extrem A KMN Bronx Škofije 9:2 (7:1) ŠD Velike Lašče Korošec Gregor  
U-13 29. november 2014 13:00 ŠD Extrem B KMN Bronx Škofije 8:8 (3:6) ŠD Velike Lašče Korošec Gregor  
U-13 29. november 2014 15:00 ŠD Extrem A KMN Oplast Kobarid 2:15 (0:9) ŠD Velike Lašče Korošec Gregor  
U-19 29. november 2014 17:00 FC Litija ŠD Extrem 2:3 (0:1) ŠD Litija Avramovič Bernard Fatić Elvis 
U-13 29. november 2014 10:00 ŠD Extrem B FSK Dobrepolje 6:4 (2:3) ŠD Velike Lašče Korošec Gregor  
ČLANICE 29. november 2014 10:40 Mednarodni ženski futsal turnir   ŠD Voličina (Slovenske Gorice)   
U-15 23. november 2014 17:00 ŠD Extrem FSK Dobrepolje 7:2 (3:1) ŠC Ribnica Fatić Elvis  
U-19 22. november 2014 12:30 ŠD Extrem KMN Sevnica 4:3 (1:0) ŠD Sodražica Janžekovič Jan Korošec Gregor 
U-9 22. november 2014 12:00 turnir   ŠC Ribnica   
ČLANI 21. november 2014 19:30 ŠD Extrem KMN Sevnica 5:1 (1:0) ŠD Sodražica Zahović Admir Veselič Dejan 
U-15 16. november 2014 15.00 ŠD Extrem KMN Oplast Kobarid 8:1 (4:0) ŠC Ribnica Korošec Gregor  
U-11 16. november 2014 10.00    Velike Lašče   
U-15 09. november 2014 11.00 Kix Ajdovščina ŠD Extrem 2:10 (2:3) ŠC Police Rustja Matej  
ČLANI 07. november 2014 20.00 KMN Velike Lašče ŠD Extrem 1:3 (1:2) ŠD Velike Lašče Zahović Admir Milošič Iztok 
ČLANI 31. oktober 2014 20.00 KMN Oplast Kobarid ŠD Extrem 3:3 (2:2) ŠD Kobarid Zahović Admir Veselič Dejan 
U-15 26. oktober 2014 18.15 KMN Puntar ŠD Extrem 3:23 (0:10) SŠC Tolmin Makivić Dejan  
U-19 25. oktober 2014 16.00 KMN Velike Lašče ŠD Extrem 1:10 (0:2) ŠD Velike Lašče Vuk Miro Maksimović Igor 
U-15 19. oktober 2014 17.00 ŠD Extrem KMN Bronx Škofije 8:3 (3:1) ŠC Ribnica Božič Alen  
U-13 18. oktober 2014 12.30 KMN Bronx Škofije ŠD Extrem A 5:9 (1:5) ŠD Sodražica Bubulj Igor  
U-13 18. oktober 2014 13.30 Tržič 2012 ŠD Extrem B 0:4 (0:0) ŠD Sodražica Bubulj Igor  
U-13 18. oktober 2014 15.30 ŠD Extrem A Tržič 2012 13:1 (5:0) ŠD Sodražica Bubulj Igor  
U-13 18. oktober 2014 11:30 Futsal klub Dobrepolje ŠD Extrem B 3:5 (1:4) ŠD Sodražica Bubulj Igor  
U-19 18. oktober 2014 19.00 ŠD Extrem KMN Imeno 5:1 (2:0) ŠD Sodražica Korošec Gregor Janžekovič Jan 
ČLANI 17. oktober 2014 20.00 KMN Benedikt ŠD Extrem 1:4 (0:3) ŠD Benedikt Sakelšek Aleš Hozjan Uroš 
Št. prikazanih elementov: 144