URNIKI‎ > ‎

Urniki skupin

Sezona 2017-2018

URNIK TRENINGOV V SEPTEMBRU - zadnja sprememba 1.10.2017:

ČLANI
PON, SRE, ČET od 20:30 do 22:00 v Športni dvorani Sodražica

U-19
PET od 17:30 do 19:00, SOB od 10:00 do 11:30 v Športni dvorani Sodražica

U-15 (letniki 2003 in 2004): 
2.10. - 6.10.     PON 17:30-19:00, PET 16:00-17:30 v Športni dvorani Sodražica, TOR, ČET od 17:30 do 19:00 na Stadionu Ugar v Ribnici
9.10. - 20.10.     PON 17:30-19:00, PET 16:00-17:30 v Športni dvorani Sodražica, TOR, ČET od 17:00 do 18:30 na Stadionu Ugar v Ribnici
23.10. - 27.10.     PON 17:30-19:00, PET 16:00-17:30 v Športni dvorani Sodražica, TOR, ČET od 16:30 do 18:00 na Stadionu Ugar v Ribnici
30.10. - 10.11.     PON 17:30-19:00, PET 16:00-17:30 v Športni dvorani Sodražica, TOR, ČET od 15:30 do 17:00 na Stadionu Ugar v Ribnici

U-13 (letniki 2005 in 2006): 
2.10. - 6.10.     PON, SRE 16:00-17:30 v Športni dvorani Sodražica, ČET od 16:15 do 17:45 na Stadionu Ugar v Ribnici
9.10. - 20.10.     PON, SRE 16:00-17:30 v Športni dvorani Sodražica, ČET od 15:45 do 17:15 na Stadionu Ugar v Ribnici
23.10. - 27.10.     PON, SRE 16:00-17:30 v Športni dvorani Sodražica, ČET od 15:15 do 16:45 na Stadionu Ugar v Ribnici
od 30.10. naprej     PON, SRE 16:00-17:30, ČET od 17:30 do 19:00 v Športni dvorani Sodražica

U-11 RIBNICA (letniki 2007, 2008): 
2.10. - 27.10.     PON, ČET od 15:00 - 16:30 v ŠCR, SRE 15:15 - 16:45 na Stadionu Ugar v Ribnici
30.10 - 3.11.     PON, ČET od 15:00 - 16:30 v ŠCR, SRE 14:30 - 16:00 na Stadionu Ugar v Ribnici
od 6.11 naprej     PON, ČET od 15:00 - 16:30, TOR 14:30 - 16:00 v ŠCR

U-11 (U-10) SODRAŽICA (letniki 2007, 2008): 
2.10. - 27.10.     TOR, ČET od 16:00 do 17:30 v Športni dvorani Sodražica, PET od 16:00 do 17:30 na nogometnem igrišču v Sodražici
od 30.10. naprej     TOR, ČET od 16:00 do 17:30, PET od 14:45 do 16:00 v Športni dvorani Sodražica

U-10 in U-9 RIBNICA (letniki 2009 in 2010): 
2.10. - 27.10.     PON, ČET od 14:00 - 15:30 v ŠCR, SRE 15:15 - 16:45 na Stadionu Ugar v Ribnici
30.10 - 3.11.     PON, ČET od 14:00 - 15:30 v ŠCR, SRE 14:30 - 16:00 na Stadionu Ugar v Ribnici
od 6.11 naprej     PON, ČET, PET od 14:00 - 15:30 v ŠCR

U-9 SODRAŽICA (letniki 2009 in 2010): 
2.10. - 27.10.     PON, SRE od 14:30 do 16:00 v Športni dvorani Sodražica, PET od 14:30 do 16:00 na nogometnem igrišču v Sodražici
od 30.10. naprej     PON, SRE od 14:30 do 16:00, PET od 13:30 do 14:45 v Športni dvorani Sodražica

U-7 RIBNICA (letniki 2011):
od 8.9. naprej     TOR od 13:30 do 14:30, PETEK od 13:20 do 14:20 v Športnem centru Ribnica

U-7 SODRAŽICA (letniki 2011):
od 4.9. naprej     PON, SRE od 13:30 do 14:30 v Športni dvorani Sodražica

U-6 RIBNICA (letniki 2012, 2013 in 2014):
od 7.9 naprej     TOR, ČET 15:15-16:00 v Športnem centru Ribnica

U-6 SODRAŽICA (letniki  2012, 2013 in 2014):
od 4.9. naprej     TOR, ČET 15:00-16:00 v Športni dvorani Sodražica



DEKLETA U-11 / U-15 SODRAŽICA (letnice 2003 in mlajše do 1. razreda)
od 4.9. naprej     TOR in ČET od 14:30 do 16:00 v Športni dvorani Sodražica


LOŠKI POTOK U-8 (letniki 2010 in mlajši)
od 11.9. naprej PON, ČET od 15:10 do 16:30 v Športni dvorani OŠ Loški Potok



BLOKE 1. - 9. razred



LOŠKA DOLINA 1. - 9. razred