Obvestila in novice

Zadnji krog se bo igral v soboto, 2. 3. 2013

objavljeno: 26. feb. 2013 04:37 avtor: Športno društvo Extrem   [ posodobljeno 26. feb. 2013 04:42 ]

Delno je spremenjeno delegiranje za zadnji krog. Sprememba se nanaša le na zadnji dve tekmi, ki se bosta urno obrnili zaradi zanimivosti odločilne tekme o prvaku.

Premik tekem ne odloča o ničemer.

Zaključnega turnirja ne bo saj so se nanj prijavili le KMN Grafit, KMN Kot, TŠD Gora in NK Zamostec pri članih in Vinija Ortnek in KŠD Draga pri veteranih.

Lestvica veteranskega tekmovanja je že krog pred koncem tudi končna po razvrstitvi od 1 do 5. Tudi v primeru morebitnega poraza moštva

Veterani Sodražica, le ti ostanejo pred moštom Pristava Gemax, ker so v medsebojnih obračunih boljši Sodražani.

Pri članih pa je pred zadnjim krogom znano le, da je zadnje moštvo Vinija, predzadnje KMN Zapotok, zatem je možna skoraj kakršnakoli menjava vrstnega reda

vse do 3. mesta, kjer je trdno zasidrano moštvo Gostilna pri Kapcu.

Zadnja tekma, med THE Nutrition in KMN Kot, ki bo odločila zmagovalca lige pri članih, pa se bo začela ob 20.00 uri

KMN Kot ima manjšo prednost saj je prvak že z neodločenim rezultatom zaradi boljše skupne gol razlike.

Po končani zadnji tekmi bo prišlo tudi do podelitev pokalov v obeh tekmovanjih.

Ker se podeljuje poleg prvih treh mest tudi pokal Fair Play, kjer so v igri le moštva, ki niso prejemniki pokalov, prosim vsa moštva da ostanejo do zaključka.

Moštva, ki bodo dobila pokale, bodo razvrščena v kolone, zato še posebej apeliram na njihove vodje, da se organizirajo tako, da ne bo na svoji koloni le en predstavnik.

Vsi dobitniki pokalov se bodo še enkrat fotografirali.

Iz organizacijskega odbora NK Velike Lašče pa smo dobili obvestilo o dvoranskem turnirju veteranov za nedeljo17/3/2013.

Prijave ali informacije so na številki 041 771 900 Marko Žužek.

Več na:

Vodja administrativnega dela tekmovanja, Frenk Arko.

1. krog FZLS je za nami

objavljeno: 5. dec. 2012 03:43 avtor: Športno društvo Extrem   [ posodobljeno 5. dec. 2012 03:48 ]

Nova športna dvorana je v Sodražici zares velika pridobitev za kraj. Že takoj po otvoritvi dvorane so marsikatere skupine rekreativnih igralcev spraševale, ali se bo to zimo v njej že igrala tudi zimska liga v malem nogometu oz. futsalu. Glede na to, da imamo v Športnem društvu Extrem kar veliko izkušenj z organizacijami najrazličnejših tekmovanj, smo se odločili, da prevzamemo organizacijo tudi zimskega tekmovanja. Na naslove predstavnikov klubov v naši okolici smo poslali povabilo k tekmovanju, prav tako pa smo objavili razpis zimske lige tudi na naši spletni strani. Do pričetka zimske lige so bili sklicani 3 sestanki s predstavniki ekip, na katerih so se sprejele vse podrobnosti o tekmovanju. Na zadnjem sestanku je bil opravljen tudi žreb. V zimsko tekmovanje v futsalu se je prijavilo zares lepo število ekip (kar 11 v članski kategoriji in 5 v veteranski kategoriji). Sprejeto je bilo, da se v članskem tekmovanju igra enokrožni ligaški sistem, pri veteranskem tekmovanju pa dvokrožni ligaški sistem. Tekmovanja bodo običajno potekala vedno ob sobotah popoldan. V kolikor ne bo kakšnih posebnih prireditev v dvorani ob sobotah in s tem prekinitev tekmovanja, se bosta obe tekmovanji zaključili do konca meseca februarja.

V prvem krogu je bilo moč spremljati zelo zanimive tekme. Odigranih je bilo 5 članskih tekem in 2 veteranski. Pokazali so se tudi morda že nekateri favoriti, ki bodo morda krojili vrh lestvice, vendar pa je prvenstvo še zelo dolgo in bo to potrebno to dokazovati s vsako tekmo posebej. Vse kar je pomembnega v zvezi z zimsko ligo bomo sprotno objavljali na naši spletni strani pod rubriko "Futsal zimska liga Sodražica 2012 (FZLS)", Bodo pa rezultati in lestvice sprotno objavljene tudi na slovenskem portalu kapodol.com na naslovih:

Kolo 1 - ČLANI
01.12.2012: NK Zamostec - The Nutrition 1:7
01.12.2012: ŠD Studenec - Gostilna Kapec 0:3
01.12.2012: KMN Globel - TŠD Gora 2:2
01.12.2012: KMN Kot - KMN Zapotok 8:0
01.12.2012: KMN Grafit - KMN Sodražica 2:1
Vinija prosti

LESTVICA - ČLANI - po prvem krogu

Kolo 1 - VETERANI
01.12.2012: KŠD Draga - NK Velike Lašče4:1 (3:0)
01.12.2012: Pristava Gemax - Sodražica veterani1:1 (1:0)